.

8 Csatorna 720P/960P HD CVI/AHD/TVI Konverter, Optikai, hogy BNC Digitális Video Converter Üvegszálas Optikai Adó-Vevő készülék

8 Csatorna 720P/960P HD CVI/AHD/TVI Konverter, Optikai, hogy BNC Digitális Video Converter Üvegszálas Optikai Adó-Vevő készülék

HUF 23757.30

Elérhetőség
Rendelhető


8 Csatorna 720 P/960 P HD CVI/AHD/TVI Konverter, Optikai, hogy BNC Digitális Video Converter Üvegszálas Optikai Adó-Vevő készülék
Leírások, Adó + Vevő Rost Mód : Egyszeri Mód Hullámhossz : 1310nm/1550nm Optikai Teljesítmény Költségvetés : 12d B Maximális Átviteli Távolság : 20 km-re Önálló- (Helyezze be a kártyát verzió is elérhető ,amely lehet illeszteni a 16-slot, 19inch 2 U vagy 4 U rack szerelhető kártya ketrec). Standard Single-Mode 20 KM- (Multimódusú is rendelkezésre áll, amely támogatja a távolságok 2,0 km)
Főbb Jellemzők Támogatás pont-Pont vagy a Daisy-Chain kapcsolat Tömörítetlen Digitális Kompozit Videó több mint egy szál Kompatibilis minden PAL, NTSC,SECAM Videó Rendszerek Adatok alátámasztják RS485(2-vezetékes, vagy 4-vezetékes) Single-Mode Fiber Támogatja a Távolság 20 km-LED Állapot Nyújt Gyors Jelzése a Működési Paraméterek EMI vagy RFI nem földi hurkok Támogatás Durva Hullámhossz Division Multiplexing (CWDM) önálló Előállítani szerint az ügyfél előírásoknak,feltéve, OEM
Műszaki Indexek
Rost
FC Egyetlen Mód, Egyetlen Szál
Transmition Távolság
0-20 km
Hullámhossz
Adó : 1310nm(Tx)/1550nm(Rx)
Vevő : 1550nm(Tx)/1310nm(Rx)
Adó Bemeneti Szint
>500m Vp-p
Vevő Kimeneti Szint
1 Vp-p
Önálló adaption kábel egyensúly
960p : 75-5 koaxiális kábel,500m
720p : 75-5 koaxiális kábel,500m
Adó Bemenet Vissza Veszteség
>15d B
Bemeneti/Kimeneti Impedancia
75Ω
Videó Fizikai Interfész
BNC
Videó Csatorna
8-Ch
Videó sávszélesség
50 MHz
Mintavételi Sávszélesség
10 bit
RS485
1-Ch-Hátra RS485 (Igen)
Mutatók
OPT, PWR -, ADAT -, VIDEÓ
Teljesítmény
DC 12 V1 A
Fogyasztás
Legfeljebb 7 W
Működés Páratartalom
10%~90%
Működési Hőmérséklet
-30°C-75°C

A termékről

Márka Név:
AUA
Modell Száma:
960P8V1D+RS485